GİRİŞ YAP

Hemen üye girişi yapın eBahisci ayrıcalıklarına erişin.

Şifremi Unuttum ?

Giriş yapmakta sıkıntı yaşıyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: userdata

Filename: includes/header.php

Line Number: 232

Backtrace:

File: /home/ebahisci1/public_html/application/views/frontend/includes/header.php
Line: 232
Function: _error_handler

File: /home/ebahisci1/public_html/application/views/frontend/bulletin_football.php
Line: 21
Function: view

File: /home/ebahisci1/public_html/application/controllers/Main.php
Line: 1134
Function: view

File: /home/ebahisci1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

Üye No: 14801308
Puan:

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: userdata

Filename: includes/header.php

Line Number: 251

Backtrace:

File: /home/ebahisci1/public_html/application/views/frontend/includes/header.php
Line: 251
Function: _error_handler

File: /home/ebahisci1/public_html/application/views/frontend/bulletin_football.php
Line: 21
Function: view

File: /home/ebahisci1/public_html/application/controllers/Main.php
Line: 1134
Function: view

File: /home/ebahisci1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

EP
CANLI SKOR






>

BÜLTEN

22 Haziran Salı

MBS

KARŞILAŞMA

TARİH

Çekya - İngiltere

AVR - 22 Haziran Salı 22:00

Hırvatistan - İskoçya

AVR - 22 Haziran Salı 22:00

SS Folgore Falciano Calci - FC Prishtina

UEF - 22 Haziran Salı 21:00

T. Suarez - S Martin SJ

ARJ - 22 Haziran Salı 21:00

H.kameratene - Sogndal IL

NOR - 22 Haziran Salı 21:00

River Plate (Uru) - Plaza Colonia

URU - 22 Haziran Salı 21:00

Almagro - CD Santamarina Tandil

ARJ - 22 Haziran Salı 21:30

Barracas - Atletico De Rafaela

ARJ - 22 Haziran Salı 21:30

Brusque Sc - Samp. Correa

BRE - 22 Haziran Salı 22:30

Confianca - Vila Nova

BRE - 22 Haziran Salı 22:30

Quilmes Atletico Club - Chacarita Juniors

ARJ - 22 Haziran Salı 23:10

Cerro Largo FC - Sud America

URU - 22 Haziran Salı 23:15

RSB Berkane - Wydad

FAS - 22 Haziran Salı 23:30

Karlskrona - IFK Hassleholm

İSV - 22 Haziran Salı 20:30

Ullareds IK - Onsala BK

İSV - 22 Haziran Salı 20:30

Yxhults IK - IFK Skovde FK

İSV - 22 Haziran Salı 20:30

HB Torshavn - Inter Club De Escaldes

UEF - 22 Haziran Salı 21:00

Thor Akureyr - Grindavik

İZL - 22 Haziran Salı 21:00

23 Haziran Çarşamba

MBS

KARŞILAŞMA

TARİH

Slovakya - İspanya

AVR - 23 Haziran Çarşamba 19:00

İsveç - Polonya

AVR - 23 Haziran Çarşamba 19:00

Portekiz - Fransa

AVR - 23 Haziran Çarşamba 22:00

Almanya - Macaristan

AVR - 23 Haziran Çarşamba 22:00

Estudiantes Río Cuarto - Belgrano

ARJ - 23 Haziran Çarşamba 01:00

Goias GO - Avai SC

BRE - 23 Haziran Çarşamba 01:00

Ponte Preta - Operario

BRE - 23 Haziran Çarşamba 01:00

CS Cerrito - Boston River

URU - 23 Haziran Çarşamba 01:30

Orlando City - San Jose Earthquakes

ABD - 23 Haziran Çarşamba 02:30

Gimnasia Y - Deportivo

ARJ - 23 Haziran Çarşamba 03:10

Clube DO Remo PA - Guarani SP

BRE - 23 Haziran Çarşamba 03:30

Coritiba - Vitoria BA

BRE - 23 Haziran Çarşamba 03:30

Crb Al - Gremio Esportivo Brazil

BRE - 23 Haziran Çarşamba 03:30

Vissel Kobe - Yokohama

JAP - 23 Haziran Çarşamba 12:00

Chungnam Asan FC - Ansan Greene

GUN - 23 Haziran Çarşamba 13:00

Kashiwa - Urawa Red

JAP - 23 Haziran Çarşamba 13:00

Oita Trinata - Kashima

JAP - 23 Haziran Çarşamba 13:00

Sendai - Shimizu

JAP - 23 Haziran Çarşamba 13:00

T Vortis - Tokyo

JAP - 23 Haziran Çarşamba 13:00

Yokohama Marinos - Sagan Tosu

JAP - 23 Haziran Çarşamba 13:00

HJS Akatemia - Honka/Akatem

FIN - 23 Haziran Çarşamba 18:00

Japs - Mikk. Kissat

FIN - 23 Haziran Çarşamba 18:30

Pargas Idrottsforening - Eps

FIN - 23 Haziran Çarşamba 18:30

Lahti - HIFK

FIN - 23 Haziran Çarşamba 18:30

Tampereen - Inter Turku

FIN - 23 Haziran Çarşamba 18:30

Nurmijarven - Atlantis FC

FIN - 23 Haziran Çarşamba 19:00

Pepo Lappeen - Kiffen

FIN - 23 Haziran Çarşamba 19:00

K Kaarina - Grifk

FIN - 23 Haziran Çarşamba 19:00

CD Villa Espanola - Club Atletico Rentistas

URU - 23 Haziran Çarşamba 19:00

Club Atletico Temperley - Tucuman

ARJ - 23 Haziran Çarşamba 20:00

Deportivo Moron - San Telmo

ARJ - 23 Haziran Çarşamba 21:00

Instituto AC Cordoba - Guillermo Brown

ARJ - 23 Haziran Çarşamba 21:00

CA Guemes - CA Defensores De Belgrano

ARJ - 23 Haziran Çarşamba 21:30

Ferro Carril Oeste - Villa Dalmine

ARJ - 23 Haziran Çarşamba 21:30

Torque - Penarol Uru

URU - 23 Haziran Çarşamba 21:45

CA Tigre - CA Atlanta

ARJ - 23 Haziran Çarşamba 22:00

Londrina PR - Nautico PE

BRE - 23 Haziran Çarşamba 22:00

Austin Bold - Colorado Spr

ABD - 23 Haziran Çarşamba 04:00

LDU Quito - Delfin Sc

EKV - 23 Haziran Çarşamba 01:00

Arturo Fernandez Vial - Cobresal

ŞIL - 23 Haziran Çarşamba 01:00

Dep. Iquique - U. Catolica

ŞIL - 23 Haziran Çarşamba 03:00

Zhetysu T - FK Atyrau

KAZ - 23 Haziran Çarşamba 15:00

K Almaty - FK Kaspyi Aktau

KAZ - 23 Haziran Çarşamba 16:00

Taraz - FK Arys

KAZ - 23 Haziran Çarşamba 17:00

K Kyzylorda - Tobol K

KAZ - 23 Haziran Çarşamba 18:00

CS Constantine - CR Belouizdad

CEZ - 23 Haziran Çarşamba 19:00

Deportes Puerto Montt - Un. Espanola

ŞIL - 23 Haziran Çarşamba 19:30

MC Alger - Paradou AC

CEZ - 23 Haziran Çarşamba 19:45

All Boys - Ind. Mendoza

ARJ - 23 Haziran Çarşamba 20:00

NA Hussein Dey - USM Alger

CEZ - 23 Haziran Çarşamba 20:00

Ljungskile - Tvaakers

İSV - 23 Haziran Çarşamba 20:00

BK Olympic - Rosengaard

İSV - 23 Haziran Çarşamba 20:00

Hassleholms IF - Prespa Bir.

İSV - 23 Haziran Çarşamba 20:00

BK Astrio - Angelholms

İSV - 23 Haziran Çarşamba 20:00

IK Tord - Assyriska BK

İSV - 23 Haziran Çarşamba 20:00

Torslanda - Dalstorps IF

İSV - 23 Haziran Çarşamba 20:00

Storfors AIK - Team Tg

İSV - 23 Haziran Çarşamba 20:00

FBK Balkan - Eslovs BK

İSV - 23 Haziran Çarşamba 20:15

Torns IF - Assyriska Tu

İSV - 23 Haziran Çarşamba 20:30

IK Oddevold - IFK Tidaholm

İSV - 23 Haziran Çarşamba 20:30

FC Jarfalla - Gamla Upsala SK

İSV - 23 Haziran Çarşamba 20:30